Külmkinnitusega juuksepikenduste paigaldamine

Tuhanded naised – popstaarid, firmajuhid, õpetajad, koduperenaised – kasutavad oma välimuse kiireks muutmiseks juuksepikenduste paigaldamist.

Itaalia firma SoCap poolt väljatöötatud aparaadiga Infralight juuksepikenduste paigaldamine ja hilisem hooldamine ei kahjusta oma juukseid, sest erinevalt kuumkinnituse meetodist kinnitusainet keratiini ei kuumutata, vaid pehmendatakse ultraheli abil.

Juuksepikenduste paigaldamine Capelli Baltic OÜ poolt

Juustele pikenduste lisamine annab kohe silmapaistva tulemuse. Juuksepikendused lisatakse salkude kaupa oma juuste külge keratiiniga kinnitades. Juuksesalgud kinnitatakse 1,5 cm kaugusele peanahast. Salgu ühenduskoht ei kahjusta olemasolevaid juukseid. Hiljem eemaldatakse salgud spetsiaalsete vahenditega, millised samuti ei riku juukseid.

Juuksepikenduste paigaldamine külmkinnituse meetodil

Külmkinnitusel pehmendatakse keratiini ultraheli abil. Ultraheli lainest põhjustatud vibratsioon muudab salgu küljes oleva keratiini kristallseks ja ühendab selle ilma kuumutamata oma juuksesalguga. Kuumkinnitusel nagu nimigi ütleb, kasutatakse keratiini sulatamiseks kuumust (180°C ja rohkemgi)! Seega külmkinnitusel ei kuumutata ka oma juukseid ja neid seetõttu ka ei lõhuta, samuti jäävad juuksepikendused vähem märgatavaks.

Juuste pikendamiseks kasutatavas materjalis eristatakse sünteetilisi ehk kunstjuukseid ja naturaalseid juukseid. Sünteetilised juuksed on odavamad, kuid nõuavad kandjalt rohkem hooldamist ja võivad kergemini pusadesse minna. Naturaalsetest juustest tehtud pikendused on tihedad ja tugevad ega lähe õige hoolduse korral pusasse. Kasutame 100% naturaalseid SoCap Original, SoCap Eclectica Brillant Original ning Belli Capelli Original Slaavi juuksepikendusi.

Kohapeal olemas suur valik värvitoone mõõtudele 50/55 ja 60/65cm. Juuste tihendamiseks piisab 25 – 50 salgu lisamisest, juuksepikenduseks kasutatakse enamasti 50 – 150 salku (väga paksude juuste puhul aga 125 – 200 salku). Keskmine kandmise aeg sõltub kliendi juuksekasvu kiirusest, harilikult kestab see 4 – 6 kuud, mille järel pikendused eemaldatakse, tõstetakse või vahetatakse kliendi soovil uute vastu.

Kvaliteetsed materjalid – kasutame ainult 100% naturaalseid SoCap Original, SoCap Eclectica Brillant Original ning Belli Capelli Original Slaavi juuksepikendusi. Juuksepikenduste paigaldamiseks ainult kasutame SoCap originaalkeratiini, pikenduste tagasipanekul kasutame alati uut keratiini. Juuksepikenduste hooldamiseks ja eemaldamiseks kasutame Itaalia firma SOCAP Extension Care kõrgkvaliteetseid tooteid.

Müüme ka SoCap ja Belli Capelli slaavi juuksepikendusi. Vaadake lähemalt.