Tehtud tööd:

Juuksepikenduste paigaldamise tulemused:

juuksepikendused

 

Juuksepikenduste paigaldamineJuuksepikenduste paigaldamine keskmise pikkusega juustele

Fotodel on juuksed enne pikenduste paigaldamist

 

Pikenduseks lisati 75 salku kolme erinevat tooni juuksepikendusi.

 

Juuksepikenduste paigaldamine

Esimesel juhul lisati pikenduseks 100 salku. Ka teisel juhul lisati 100 salku, aga kasutati kolme erinevat tooni juuksepikendusi.Juuksepikenduste paigaldamine

Fotodel on näha juuksepikenduste paigaldamine esimesele reale, sinna paigaldatud 6 salku, viimasel fotol näha kolmandale reale paigaldus. Kokku paigaldati neli rida ja 100 salku.

 

Lõpptulemus jäi ühtlane.

 

Juuksepikenduste paigaldamine

Tihenduseks lisati 50 salku ühte värvi juuksepikendusi, lõpptulemuses tuli ka pisut juustele pikkust juurde.

 

Juuksepikenduste paigaldamine

Fotodel on juuksed enne pikenduste paigaldamist

 

Tihendamiseks lisati 100 salku ühte värvi juuksepikendusi.

 

Lõpuks tasandati juukseid ja lõpptulemus jäi selline.

 

Juuksepikenduste paigaldamine

Lisatud 80 salku, teisel ja kolmandal pildil on näha töö käik – paigaldatakse ülemist rida. Paigaldamisel kasutati SoCap ultraheliaparaati Infralight, milline sulatab keratiini ultraheli, mitte kuumuse abil. Külmkinnituseks kutsutud meetod ei kahjusta omi juukseid ja tulemus jääb kuumkinnitusest tunduvalt parem.

 

Juuksepikenduste paigaldamine

Lisatud 100 salku pikkusega 50-55cm, kasutatud 3 erinevat tooni salke. Juuksepikendused paigaldatud külmkinnituse meetodil Itaalia firma SoCap ultraheliaparaatiga Infralight.

Enne:

 

Pärast:

 

Juuksepikenduste paigaldamine keskmise pikkusega juustele

Lühikestele või keskmise pikkusega juustele pikenduste paigaldamine on eriti efektne. Paigaldati 135 salku pikkusega 50 – 55cm, kasutati ühte värvitooni. Kasutatud külmkinnituse meetodit.

Enne:

Pärast:

 

Erinevat tooni juuksesalkude kasutamine

Kui kliendi juuksed ei ole ühte tooni, siis kasutatakse eri toone juuksepikenduste salke. Nii jääb tulemus ühtlasem. Antud juhul kasutati 3 erinevat tooni salkusid, salkude pikkused 50 – 55cm. Kasutatud külmkinnistust.

 

Juuksepikenduste paigaldamine

Oma juustele lisatud 100 salku, salkude pikkused 50 – 55cm, pikenduste toon valitud oma juuste tooni järgi. Kasutatud külmkinnituse meetodit.

 

Efektsalkude ja kristallide lisamine

Ka ühe või kahe efektsalgu lisamine annab välimusele uue ilme. Antud juhul lisatakse 2 efektsalku ja nende vahele üks Swarovski kristallidega salk. Kinnitamiseks kasutatakse Itaalia firma SoCap ultraheliaparaati Infralight. Külmkinnitusmeetod võimaldab juukepikenduste kinnituskohad teha nähtamatuks, sest seda meetodit kasutades saab keratiinile anda võimalikult lapiku kuju. Samuti ei kahjusta külmkinnitusmeetod oma juukseid.

 

Valik tehtud töödest