Joico juukseravi

Joico juukseravi eesmärk on puhastada juuksed viimistlusvahendite jääkidest ja toita ning ravida juukseid intensiivselt nii seesmiselt kui ka väliselt. Joico juukseravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus. Joico ravi on tõhusaks abivahendiks kõikidele klientidele.

Ühetunnine raviprotseduur koosneb neljast etapist.

  • Esmalt puhastatakse juuksed sügavuti, eemaldatakse vees lahustumatud silikoonid ja viimistlustoodete jäägid (sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid). Kuna juuksed on eri pikkuses kahjustunud erinevalt, on ka juuksekarva pH-tase ebaühtlane.
  • Seepärast ühtlustatakse teises etapis pH-tase juurtest otsteni, mille tulemusena muutub juus siledaks (neutraliseeritakse juuksed, siis suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud karvad).
  • Järgnevalt tugevdatakse juukseid, et vähendada nende katkemist (taastatakse rikutud juuksed).
  • Viimases etapis lisatakse juustele niiskust, samal ajal tehes peanahamassaaži.

Tulemus on silmaga nähtav ka tugevalt kahjustunud juustel ning esmane efekt püsib kuni kuus nädalat.

Joico ravi soovitame kõikidele juustetüüpidele va. enne keemilist töötlemist. Joico juukseravi aitab eemaldada viimistlustoodete jääke juustest. Ravi puhastab juukseid ka ladestunud mineraalidest, samal ajal rohkem niisutades ning taastades. Samuti suurendab see juuksekarvade elastsust ning tugevdab läiget.