Sügavpuhastava hooldusega juuste lamineerimine on kohese efektiga

Juuste lamineerimine on hooldus, mida usaldavad Hollywoodi säravaimad tähed. Madonna, Brad Pitt, Michelle Pfeiffer, Jane Seymour, Johnny Depp, Pierce Brosnan, Ben Affleck, Gisele Bundchen, Meg Ryan, George Clooney, Kim Basinger – neil kõigil on midagi ühist: nad usaldavad oma imidži Paul Mitchelli kätte! See on bränd, mida eelistavad juhtivad stilistid üle maailma. Miks?

Vastus on lihtne: Paul Mitchelli tooted on kombinatsioon vaieldamatust kvaliteedist ja unikaalsetest koostisosadest. Seal on oma jõud ühendanud oma ala parimad meistrid, luues uusi loomingulisi meetodeid kasutades seejuurs uusimat tehnoloogiat! Just nemad määravad ja kujundavad maailma juhtivate juuksurisalongide moodi!

Lamineerimine algab sügavpuhastava raviga. Juukseravi eesmärk on puhastada juuksed viimistlusvahendite jääkidest ja toita ning ravida juukseid intensiivselt nii seesmiselt kui ka väliselt. Ravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus. Juukseravi on tõhusaks abivahendiks kõikidele klientidele.

Raviprotseduur koosneb neljast etapist.

  • Esmalt puhastatakse juuksed sügavuti, eemaldatakse vees lahustumatud silikoonid ja viimistlustoodete jäägid (sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid). Kuna juuksed on eri pikkuses kahjustunud erinevalt, on ka juuksekarva pH-tase ebaühtlane.
  • Seepärast ühtlustatakse teises etapis pH-tase juurtest otsteni, mille tulemusena muutub juus siledaks (neutraliseeritakse juuksed, siis suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud karvad).
  • Järgnevalt tugevdatakse juukseid, et vähendada nende katkemist (taastatakse rikutud juuksed).
  • Viimases etapis lisatakse juustele niiskust, samal ajal tehes peanahamassaaži.

Tulemus on silmaga nähtav ka tugevalt kahjustunud juustel ning esmane efekt püsib kuni kuus nädalat.

Juukseravi on sobiv kõikidele juustetüüpidele va. enne keemilist töötlemist. Ravi puhastab juukseid ka ladestunud mineraalidest, samal ajal rohkem niisutades ning taastades. Samuti suurendab see juuksekarvade elastsust ning tugevdab läiget.

Juukseravi jätkatakse lamineerimisega Paul Mitchelli toodetage. Kõik Paul Mitchelli tooted on looduslikud ja sisaldavad ainult orgaanilisi isekasvatatud taimseid komponente, mis on kasvatatud nende enda isiklikus farmis Hawail. Kõik komponendid ja retseptid on hoolikalt testitud. Toodete teadus- ja arendustegevuse käigus ei ole kunagi läbi viidud loomkatseid!

Lamineerimiseks kasutatav toode on Paul Mitchelli INK Works U.S. See on spetsiaalne toode, mis on mõeldud katmaks juuste pinda, muutes need tugevamaks, siledamaks ja läikivamaks!  Toode on hüpoallergeeniline ja ei sisalda mingeid säilitusaineid. See sisaldab orgaanilist hüdrolüüsitud nisuproteiini, mis on tuntud oma antioksüdantse ning niisutava ja toitva toime tõttu. Kummel ja humal sisaldavad hormoone ja põletikuvastaseid aineid ning on tuntud oma ravitoime ja teraapilise ning lõõgastava mõju poolest, kiirendades juuste kasvu.

Toode katab iga juuksekarva eraldi, tugevdades ja siludes ebaühtlased kohad, mis on omased töödeldud juustele. Tulemuseks on siledad ja terved juuksed, ning nende tugevus on oluliselt suurenenud.

Lisaks kõigele muule annab INK Works juustele antistaatilise toime ning kaitseb juukseid kuumtöötlemisel (sirgendamine, föönitamine).

Optimaalne vaheaeg kahe lamineerimise vahel on ca 1-2 kuud.

Kui Sul on probleeme lõhenenud juukseotstega, siis on lamineerimine parim valik. Protseduuri võib teostada ka keemiliselt lokitud juustele, kuid tuleb meeles pidada, et eriti peened lokid võivad kaotada oma algse kuju ja vormi.

Pärast lamineerimist aitab juuksur soovi korral valida ja kaasa osta erinevaid just sobivaid  hooldustooteid.