Senscience ravi

Senscience ravi soovitame neile, kes soovib luksuslikku hooldust. Raviks soovitame Shiseido laboratooriumides välja töötatud Senscience kutiikula poorsust taastavat protseduuri.

5-etapiline hooldus kestab umbes üks tund.

  • Esmalt eemaldatakse juustest sinna ladestunud väliskeskkonna mustuse ja viimistlusvahendite jäägid.
  • Seejärel pestakse juuksed sobiva Senscience šampooniga.
  • Edasi masseeritakse juustesse kaheastmeline intensiivne ja taastav hooldusvahend, mis parandab kutiikula poorsuse puudused tugevalt kahjustatud juustes, kosutades neid elutähtsate toitainetega.
  • Peale juuste väga hoolikat loputamist kantakse neisse palsam, millel lastakse samuti mõjuda 15 minutit. Palsam uuendab silmnähtavalt juuste seesmist struktuuri, kosutab, toidab juust sügavuti.
  • Seejärel loputatakse juuksed taas.
Esimene aste niisutab, suurendab juuste elastsust, tugevust ja vastupidavust seestpoolt väljapoole. Vähendab juuste rabedust, mistõttu tekib vähem kahjustusi ja katkisi juukseotsi.
Teine aste on spetsiaalselt loodud kahjustatud või kadunud kutiikulate (kattekoerakkude kaitsekiht) asendamiseks. Toimeained lukustavad juustesse 1. astmes saavutatud niisutava toime, katavad ja kaitsevad juuste pealispinda. Mõlema astme mõjuaeg on kokku 15 minutit.

Kõikide Senscience toodete koostistes on üheks toimeaineks Vitalock-6, mis tagab parima tulemuse olenemata sellest, millist juustehooldust enim vajad.

Sensience ravi soovitame kõikidele juustetüüpidele va. enne keemilist töötlemist. Alternatiiviks on Joico juukseravi, mis aitab eemaldada viimistlustoodete jääke juustest. Ravi puhastab juukseid ka ladestunud mineraalidest, samal ajal rohkem niisutades ning taastades. Samuti suurendab juuksekarvade elastsust ning tugevdab läiget.